ÜYE KAYIT FORMU
Giriş yapıldı, yönlendiriliyorsunuz...

zaten kayıtlı mısın? hemen giriş yap.
veya
ÜYE GİRİŞ FORMU
Giriş yapıldı, yönlendiriliyorsunuz...

Kullanıcı adınız

Parolanız

ŞİFREMİ UNUTTUM
Parola sıfırlama bilgileriniz e-posta adresinize gönderilmiştir.

E-posta adresiniz

Tür:
İzlenme:
Film Yuvasına Hoşgeldiniz!

Uluslararası Yed-i Velayet 7 Vilayet Kısa Film Festivali Yarışmaları Başladı!

Uluslararası Yed-i Velayet 7 Vilayet Kısa Film festivali kapsamında açılan Kısa Film Senaryo ve Kısa Film yarışmaları bu yıl 4. kez düzenlenecek.

Her yıl 7 şehrin 7 İslam büyüğünü tema edinen festivalde, 2 kategorideki yarışmalar kapsamında 11 ödül karşılığı 36.500 TL ödül veriliyor. Senaryo birincilerine 2000 TL den toplamda 14.000 TL ödül verilecek. Maddi ödülün dışında, senaryo yarışmasında verilen 7 temanın birincilerinin eserleri, My Elit Yapım tarafından film haline getirilecek.

Festival kapsamında açılan senaryo yarışmasında, verilen 7 konu ile ilgili 7 en iyi senaryo seçilecek. Senaryo yarışması başvuruları 25 Nisan 2017'de son bulacak. Kısa film yarışmasında ise, verilen temalar ile ilgili başvuran en iyi 7 kısa film finale kalarak, gösterimlere alınacak. Halk gösterimlerinin ardından, kısa film kategorisinde en iyi 4 film ödüllendirilecek. Festivalde, en iyi film 10.000 TL, en iyi 2. film 7.500 TL, en iyi 3. film 5.000 TL ve en iyi 4. film mansiyon ödülü ile ödüllendirilecek. Kısa Film yarışması başvuruları 31 Temmuz 2017 son bulacak.

Festivalin bu yılki temaları da 7 bilim ve ilim insanını temel alacak. Detaylar ise şekilde:

Haber hakkında ne dediler?
Hiç yorum yazılmamış.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

BEĞENDİM BEĞENMEDİM
0 KİŞİ BEĞENDİ 0 KİŞİ BEĞENMEDİ